Nejnovější recenze ze sekce Tělové balzámy

Atok balzám Bílá čokoláda 15 ml

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

Přidáno: 23. ledna 2024

• Konzistence produktu
  • Vůně připomínající vůni přírody

Přírodní kosmetika s příjemnou přírodní vůní a snadnou natíratelností splnila moje očekávání.
Design zaujal jednoduchostí.
CBD Star Skin Repair Balm bych doporučila všem, kteří se potýkají se suchou problematickou pletí,zarudlými místy na pokožce.
Výhodou je přírodní složení produktu

Uriage Xémose Anti-itch Soothing Balm zklidňující olejový balzám 500 ml

Uriage Xémose Anti-itch Soothing Balm zklidňující olejový balzám 500 ml

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 22. ledna 2024

Zakoupeno v Alza.cz

• Používám na manželovu lupénku. Doporučeno lékařem. Zabraňuje svědění.

Ověřený zákazník Testuj.to Leona

• Rychlé vstřebání
  • Příjemná vůně
  • Nic jsem nenašla

Překrásný design splnil má očekávání. Balzám příjemně voní. Perfektně se nanáší pomoci
špachtle, která je součástí balení. Trpím na velmi suchou pokožku ke sklonům k praskání kůže až do krve. Po nanesení na kůži jsem cítila okamžitou úlevu, nezanechává žádný lepivý pocit, jak některé krémy a balzám. Dostatečně hydratuje, zabraňuje dalšímu vysoušení pokožky.

Ověřený zákazník Testuj.to Alžběta

• Balení s lžičkou
  • Nemam co vytknout

Balzam má úžasnou vůni, nejvíce ho používám na podrážděný nos při ryme a na rozpraskane ruce. Pracuji ve zdravotnictví a neustále přicházím do kontaktu s dezinfekci-ruce rozpraskane do krve, krémy na ruce, jsou na tohle krátké. Po použití tohoto balzamu mam ruce jak dětskou prdylku. Teď na zimu je to uzasny pomocník.

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• Velikost
  • Konzistence kremu

Používala jsem i na ekzém na rukách, který teď v zimních měsících dostává zabrat. Na noc jsem nanesla větší vrstvu a do rána se vše zklidnilo. Po týdnu užívání se mi ekzém viditelně zlepšil - zklidnil a pocit svědění byl o 90% menší. Prakticky zázrak když se jedna o mast bez kortikoidu… určitě zařadím do péče o pokožku

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• Příjemná a nemastná textura

S balzámem s obsahem CBD mám již zkušenost a čekala jsem, že bude hutný a nepříjemný po použití. Ale po pár dnech jsem cítila, že má pleť už není tak vysušená a postupně mi mizí šupiny kolem obličeje. Po delším používání musím říct, že balzám určitě doporučuji všem, kdo trpí na suchá místa na obličeji hlavně teď v zimě. Tenhle balzám vám určitě pomůže!

Ověřený zákazník Testuj.to Danuše

• jemná vůně
  • léčivé složení
  • dokonalá hydratace
  • dobře se vstřebává
  • Nic mi nenapadá

Balzám CBD STAR SKIN REPAIR jsem začala používat především na ekzém, který se mi neustále vyskytuje mezi prsty na rukou. Již druhý den jsem pocítila úlevu od svědění, zarudnutí. Hrubá, příliš vysušená, popraskaná kůže je výrazně jemnější. Balzám má efekt jako vazelína a díky mastnějšímu složení, který se velice dobře vstřebává do pokožky, dokaže krásně zklidnit i regenerovat. Jako bonus má příjemnou jemnou vůni.
S produktem jsem spokojená jak já, tak i má dcera, neboť i když na ekzém naštěstí netrpí, tak přesto její kůže v oblasti loktů a kolenou je v zimním období hodně vysušená. Naše pokožka je jako výměna. Produkt doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

Zakoupeno v Testuj.to

• Balení ve skle s malou lopatičkou
  • Jemná příjemná vůně
  • Skvělé složení
  • Dobře se aplikuje
  • Skvěle se vstřebává
  • Nezanechává mastný film
  • Ulevuje od svědění a pnutí pokožky
  • Balení by mohlo být větší

Balzám CBD star skin repair mě mile překvapil. Líbilo se mi balení v papírové krabičce a balzám ve skleněném kelímku obsahující i malinkou lopatičku k nanášení balzámu. Jemná konzistence, příjemná vůně,která vůbec není cítit po konopí. Dobře se vstřebává, nezanechává mastný film. Pokožka je viditelně hydratovaná, jemná na dotek. Ulevuje od svědění a pnutí pokožky. Doporučuji na lupénku i na rozpraskanou pokožku na rukou.
Jediná nevýhoda je vyšší cena.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• Textura
  • Roztíratelnost

První dojem z používání CBD star skin repair balm je velmi dobrý. Účinek není okamžitý. Musí se vyčkat několik dní, ale výsledek stojí za to. Vzhledem k tomu, že mám zvířata kolem kterých chodím venku a v mrazivém počasí mé ruce dostávají skutečně zabrat, jsem hledala něco, co zabere. Balzám je jemný, krásně voní a roztírá se. Nelepí a nemasti oblečení.

Ověřený zákazník Testuj.to Eliška

• Lžička
  • Provedení

Měla jsem možnost vyzkoušet tento CBD Star balzám na suchou pokožku, se kterým jsem velmi spokojená, nejen, že má krásné zpracování, navíc má zlatou lžičku na nanášení balzámu, která vypadá fakt cool. Balzám opravdu funguje již po prvním použití. Pleť je krásně jemná a suchá kůže je pryč. Určitě mohu doporučit ostatním.

Ověřený zákazník Testuj.to Nikol

• balení produktu
  • přiložená špachtlička
  • účinky
  • složení
  • vůně (i když je slabá)
  • vyšší cena

Samotný balzám má nažloutlou barvu a je mírně cítit po konopí. Díky obsahu mangového a kakaového másla má balzám tužší konzistenci. Na obličeji se dobře roztírá a stačí opravdu malé množství. Určitě mi vydrží na dlouho. Kvůli obsahu olejů jsem se bála, zda mi nebude ucpávat póry na obličeji (mám citlivou pleť), ale mé obavy byly zbytečné. Aplikovala jsem pouze lokálně na určitá místa a ta byla vyživená a hydratovaná. Využiji i jinde na těle na ekzematická ložiska. V balíčku přišla k balzámu i špachtlička, což mě velmi mile překvapilo. Doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Zlatuše

Zakoupeno v Testuj.to

• Balení+lžička, složení přírodní,výborná aplikace a nanášení vstřebání do pokožky a rychle účinkování
  • Nemám co vytknout

Mám velmi suchou a citlivou pokožku jak na obličeji tak na rukou a v tomto zimním období ještě více.Dlouho jsem hledala a zkoušela různé produkty jak z lékárny tak drogerie,ale s balzámem jsem nadmíru spokojená,účinek okamžitý,ruce krásně jemná pokožka,dobře se vstřebává l,díky přiložené lžičce v balení se krásně i nanáší,a obličej paráda,zmizlo i po pár dnech akné a vrásky mám jemnější a pleť takovou rozjasněnou,omlazenou,mohu jen doporučit a určitě budu používat i nadále.

Ověřený zákazník Testuj.to Marie

• Skleněný obal
  • Přiložená lopatička
  • Male balení

Tento balzám regenerujici pokožku je příjemné nevtíravé vůně, není cítit po konopí. Je dobře natíratelný a brzy se vstřebá, nezůstává mastný film, což mě velmi příjemně překvapilo. Jakmile vyzkoušíte, tak se do něj zamilujete. Na kůži příjemný, zvláště na exém. Doporučuji i na vrásky. Líbí se mi skleněný obal i design krabičky. Přírodní složení, to je za mě super. Určitě doporučuji, jen by mohlo být větší balení.

Ověřený zákazník Testuj.to Martina

• snadné nanášení
  • rychle se vpíjí
  • úžasná hydratace
  • nedráždí ani poškozenou pokožku
  • jemná bylinková vůně
  • hojivé účinky
  • trošku vyšší cena

Mám atopickou, suchou kůži, která často praská. Tento produkt je hotový zázrak. Vysušená a popraskaná místa hezky zacelí, zhydratuje, vytvoří jemný film, který není vůbec obtěžující. Snadno se díky přiložené špachtličce nanáší, hezky roztírá. alzám je konzistence nažloutlé masti, krásně, jemně voní po bylinkách. Kůži se po nanesení okamžitě uleví, zmizí šupinky a pocit pnutí. Momentálně jej používám i na kůži obličeje, na odřený nos od smrkání a popraskané , suché, šupinaté rty. Ani citlivou pokožku obličeje vůbec nedáždí. Jako minus se může jevit vyšší cena, ovšm tento malý zázrak je k nezaplacení.

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• Přiložená špachtlíčka
  • Textura
  • Balení

Balzám CBD Star skin repair balm mě nadchl už jen hezkým luxusním balením.Uvnitř krabičky je po levandulí vonící balzám tužší textury který se ale dobře roztírá proto stačí jen troška.Používam jej na alergií rozpraskané prsty na rukou a také jako noční krém.Pleť je po něm vyživená bez suchých šupinek.Praskliny na prstech se zahojily do pěti dnů.Jinak musím většinou sáhnout po kortikoidech.Balzám na první dojem může působit hodně parfemovaný ale při nanesení na pleť obličeje není vůně otravná a nedráždí.Pro mě je to skvělý pomocník do kabelky.I přes malý obsah 30ml.vydrži dlouho.Téměř neubývá.

Ověřený zákazník Testuj.to Valentina

• složení
  • učinek
  • kvalita

Balzám na pokožce dokáže zázraky. Suchá místa vymizela, pokožka je zářivější a viditelně hydratovanější. Tuhle značku nově řadím mezi mé oblíbené a produkt si rozhodně zakoupím znova. Ale vypadá to, že toto balení vydrží dlouho. S produktem jsem moc spokojená.

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• Složení s CBD
  • Vyrobeno v Čr
  • Konzistence
  • Rychlý účinek
  • Ocenila bych i větší balení

Balzám od CBD Star je velký pomocník v malém balení. Skvěle hydratuje a zklidňuje popraskanou kůži, zároveň vyživuje a chrání. Doporučuji v zimním období na větrem a mrazem namáhanou pokožku. Balzám se příjemně nanáší, stačí opravdu malé množství, textura je sametová a jemná, velice příjemná na pokožce. To samé vůně, velice příjemná. Složení s obsahem CBD a vysokým podílem bio složek je výhodou, nejedná se o produkt, který by pokožce svým chemickým složením naopak ublížil. Balení je malé, ideální na cesty, ale dlouho vydrží.

Ověřený zákazník Testuj.to Nikola

• Ceska vyroba (brno)
  • Ciste slozeni
  • Dobre ingredience
  • Neni co bych vytkla :)

Dostala jsem darem, ale po 12dnech pouzivani na nej nedam dopustit a beru ho vsude s sebou.
Krem je urceny na citlivou a suchou pokozku, predevsim “na sucha mista”, takze jsem si ho nanesla hned jakmile mi prisel, jelikoz jsem mela po ceste ze zasilkovny omrzle tvare od ledoveho vetru a venkovni minusove teploty. Na druhy den jsem zjistila, že mam nejenom plet vyzivenou, hydratovanou a vypada mnohem zdraveji, ale neskutecne mi ji to uklidnilo, a akne, ktere jsem mela, se zmenilo z cerveneho temer na barvu pleti - co vic, po 12dnech pouzivani kremu o akne uz temer nevim! To bylo pro me nejvetsi prekvapeni! Produkt velmi doporucuju, jak pro suchou pokozku, tak pro aknozni❤️ jsem s nim velice spokojena a mluvim o nem kde chodim :D ..plusy jsou rozhodne kompaktni baleni, ciste a srozumitelne slozeni, vyroba v cesku, ekologicke baleni! :)

Ověřený zákazník Testuj.to Sabina

• urychluje hojení
  • docela příjemná vůně
  • stačí malé množství
  • mastný film na kůži
  • velice mastný

Tento balzám je velmi hutný, připomíná mi tužší vazelínu. Vůně je, podle mě neutrální, taková bylinková. Krém je hodně mastný, moc se nevpíjí, takže je vhodný třeba na popraskané ruce, kdy se namažete a dáte si bavlněné rukavice (spíš na noc). Lokálně si umím představit i aplikaci na obličej, ale určitě ne na celou plochu tváře, bude ucpávat póry. Ale určitě se vyplatí mít ho doma, zkoušela jsem ho mazat na stroupek a zdá se mi, že se rychleji zahojil. Na promazávání jizev bude určitě taky super. Překvapilo mě, že má balzám velice pěkný a designový obal a vzhledem k tomu, jak je hutný ho stačí opravdu malé množství a promastíte velkou plochu.

Zobrazuji 41 - 60 ze 500 recenzí 1 2 [ 3 ] 4 5...25