Nejnovější recenze ze sekce Tělové balzámy

Ověřený zákazník Testuj.to Sára

• Obal
  • Účinek
  • Konzistence - hůře se maže a vstřebává
  • Trochu vyšší cena
  • Nezapůsobil na všechny mé kožní problémy

Tento balzám na poškozenou pokožku se mi designově moc líbí, hezky voní a celkem dobře funguje na suchou pokožku, která je po něm skoro jako nová. Oproti jinému krému se trochu hůř nanáší a je o něco dražší. Ale velmi dobře zapůsobil na opar na ústech.

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

• přiložená špachtlička
  • krásná vůně
  • lehce se vstřebává bez pocitu mastnoty
  • obal
  • je veganský
  • oceňuji, že není testován na zvířatech
  • skutečně pomohl
  • nezpůsobuje alergickou reakci
  • trochu vyšší cena
  • malé množství (pouze 30 ml)
  • chybějící informace, zda je potřeba výrobek uchovávat např. v ledničce

Mám ekzém na rukou, se kterým mi krém hodně pomohl. Kůže se hodně zlepšila, není popraskaná, nekrvácí a už necítím pnutí na rukou. Líbí se mi, že je krém veganský a obsahuje přírodní látky, což je pro mě velmi důležité, protože si dávám pozor s čím si mažu své tělo. Krém má hezkou vůni, dobře se vstřebával, nebyl mastný, neměla jsem žádnou alergickou reakci. Vidím jen malou nevýhodu, a to, že je celkem malý (30 ml), tudíž nehodí se na ošetření velké plochy těla. Cena je také trochu vyšší, ale vzhledem k tomu, že si myslím, že je to kvalitní výrobek, tak jsem ochotna ji zaplatit.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• Balení
  • Snadné nanášení

CBD STAR REPAIR BALM byla skvělá volba. Krásně voní, snadno se nanáší na pokožku díky přiložené lžičce. Pokožka je díky přípravku vláčná, jemná. Používám i na strie, které po pár dnech začaly blednout. Opravdu všem moc doporučuji i jako dárek pro svou kamarádku či kolegyni

Ověřený zákazník Testuj.to Alena

• kvalitní péče o pleť
  • eko
  • příjemný

Tento balzám mě nejprve zaujal pro své složení, obsahuje totiž pouze přírodní ingredience s více než 70 % v BIO kvalitě. Je určený pro suchou a podrážděnou pokožku s negativními kožními projevy. Po jeho vyzkoušení jsem nadšená, skvěle regeneruje pokožku a pomáhá se všemi problémy. Navíc se rychle vstřebává a nelepí. Využívá ho nakonec celá rodina. Doporučuji všem.

Ověřený zákazník Testuj.to Květoslava

• Konzistence
  • Lehce se vstřebává
  • Příjemně voní
  • Je jemný
  • Uklidňuje drobné trhlinky
  • Promašťuje suchá místa
  • Hydratuje dlouhodobě

CBD Star Skin Repair Balm je balzám tužší konzistence , velmi příjemné vůně. Lehce se roztírá a vstřebává a dlohodobě hydratuje. Velmi dobře promašťuje suchá místa a pokožku s ekzémy. Balzám po použití občerstvil pokožku a byla hladká a svěží. Balzám se velmi dobře praktikuje malou zlatou přiloženou lžičkou.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• jednoduchý praktický obal
  • příjemná nemastici konzistence

Balzám je velmi příjemný, nemastí pokožku, nanáší se snadno. Je účinný hlavně teď v zimě, chrání před chladem a pocitem pnutí a zarudnutí při přechodu do tepla nebo chladu. Funguje částečně i na exematicke projevy, ale zatím používám krátce, vypadá ale velmi slibně a určitě mohu doporučit. Obal je jednoduchý a praktický.

Ověřený zákazník Testuj.to Vanda

Zakoupeno v Testuj.to

• Více než 70 % složek je v BIO kvalitě.
  • Vůně levandule
  • Rychlá vstřebatelnost
  • Přiložená špachtlička

Je skvělé, že mohu balzám používat kdykoli a kdekoli, aniž bych musela čekat na jeho vstřebání. A co víc, úžasná vůně levandule dodává celkovým zážitkům z používání ještě příjemnější nádech. Jako velké plus je rychlá absorpce balzámu, který nezanechává žádný lepivý pocit.
A co se týče ingrediencí, mohu potvrdit, že výrobce drží slovo – SKIN REPAIR BALM obsahuje pouze přírodní ingredience a ingredience přírodního původu, z nichž více než 70 % pochází v BIO kvalitě. To je pro mě důležitý faktor, protože vím, že používám produkt, který je šetrný nejen k mé pokožce, ale i k životnímu prostředí.
Celkově řečeno, SKIN REPAIR BALM je pro mě absolutním hitem a neocenitelným parťákem v péči o pokožku. Doporučuji ho všem, kteří touží po kvalitní regeneraci a hydrataci pokožky. Vaše pokožka vám za to bude vděčná!

Ověřený zákazník Testuj.to Andrea

Zakoupeno v Testuj.to

• co výrobek slibuje, to také splňuje
  • maximální hydratace pokožky
  • přírodní složení
  • praktické balení
  • praktická lžíce k odebrání balzámu
  • příjemná vůně
  • neucpává póry
  • rychle vstřebání
  • bez pocitu mastnoty pleti
  • nemám co vytknout

Balzám mohu jedině doporučit.
Má pleť je velmi suchá, s velmi suchými ložisky a občasným ekzémem, citlivá a s hormonálním akné. Mile mne překvapilo, že ihned po prvním použití jsem cítila zlepšení pleti - žádné nepříjemné pnutí, naopak pokožka byla hebčí na dotek bez pocitu mastného filmu.
Po asi týdnu používání byly výsledky i reálně vidět. Pleť byla hydratovaná, suchá místa zmizela, ekzém se hojil a akné bych řekla, že se také zlepšilo.
Balzám příjemně voní, rychle se vstřebává do pokožky. Oceňuji přírodní složení balzámu, dokonce ze 70% složek v bio kvalitě. Součást balení byla lžička/lopatka k odebrání potřebného množství balzámu. Nyní v zimním období nutností mít.

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• Design balení
  • Textura
  • Mira mastnosti balzámu
  • Špachtlička na nabírání balzámu
  • Dobrá roztíratelnost

Textura balzámu je velmi příjemně mastná a dobře roztíratelná. Vůně nenadchne, ale jsem ráda, že to není štiplavá chemická vůně. Líbí se mi přiložená špachtlička na nabírání balzámu, je to praktické, protože je balzám tužší. Balzám se při aplikaci příjemně roztéká po pokožce. Užívala jsem to hlavně na popraskané ruce od zimy a musím uznat, že vidím velké zlepšení už po pár dnech! Ruce jsou jemnější a více hebké. Dóza balzámu je krásná a na první pohled opravdu láká ke koupi.

Ověřený zákazník Testuj.to Sofie

• Účinky
  • Textura
  • Množství - při větší postižené ploše je rychle pryč

Balzám hodnotím celkově pozitivně. Domnívám se, že je vhodnější na lokální použití, ne úplně na velké zasažené plochy např. ekzémem. Textura i vůně produktu jsou velice příjemné. Pokožka je po použití světlejší a hydratovanější. Včetně samotného balzámu byla v balíčku i lžička na efektivní a čistou aplikaci produktu.

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

• složení
  • snadná aplikace
  • jemná vůně
  • příjemná konzistence

Úžasný balzám v atraktivním balení, s velmi jemnou konzistencí a příjemnou vůní. Snadno se aplikuje a rychle se vstřebává, bez pocitu mastnoty. Skvěle funguje na extrémně suché oblasti a problematické části mé pleti. Po jeho použití má moje pleť svěží a hladší vzhled, a navíc došlo k viditelnému zlepšení pigmentových skvrn a jemných vrásek.

Ověřený zákazník Testuj.to Šárka

• Vůně.
  • Minimalistický design balení
  • Krátkodobý pozitivní účinek na pokožku
  • Vysoká cena
  • Tuhá struktura
  • Těžké balení
  • Z dlouhodobého hlediska dost malé zlepšení pokožky

Pozitivně hodnotím vůni, minimalistický obal a krátkodobý pocit hebkych a hydratovanych rukou. Z dlouhodobého hlediska mám bohužel stále suché a popraskané ruce, pokud se nemažu balzámem každou chvíli. Spokojená jsem nebyla ani se strukturou, která je dost tuhá, obzvlášť když jsem si balzám vzala ven do chladu. Obal je také dost těžký a skleněný a bála jsem se, že mi vypadne z ruky a rozbije se, nebo poškodí podlahu. Vzhledem k tomu, že balzám není nejlevnější a úplně spokojená jsem s ním nebyla, bych si ho již nekoupila.

Ověřený zákazník Testuj.to Naďežda

• Jemná vůně krému
  • Speciální lžička na nabírání krémů
  • Dobře se roztírá
  • Nemastí
  • Nedráždí
  • Je na přírodní bázi
  • CBD Star by se mohl vyrábět i ve větším balení

CBD Star skin repair balm jsem měla možnost vyzkoušet na velmi suchou pokožku v obličeji,na noze a na jizvě.
Pokožku mám ze sklonem k
velkému zarudnutí a ze šupinatosti,
po nanesení tohoto krému se mě pokožka okamžitě uklidnila
a po opakovaném používaní se ztratilo i začervenání i suché šupiny kůže což mě velice mile překvapilo.
Krém se velice dobře snáší na velmi citlivou pokožku, ke krému je daná i krásná lžička kterou se snáz krém nanáší,lehká vůně a sametová textura dodá pokožce to co od tohoto krému potřebujeme a hlavně pomáhá.

Ověřený zákazník Testuj.to Barbora

• Příjemná vůně
  • dobře se roztírá
  • obsahuje špachtličku
  • nedráždí pokožku
  • český výrobek
  • luxusní balení
  • obnova kožní bariéry
  • vyživuje a hydratuje pokožku
  • mohlo by být větší balení
  • vyšší cena, kterou ale plně chápu

Balzám velmi příjemně voní, dobře se roztírá, nezanechává lepivý pocit. Hlavně v zimě mám ruce na dlaních rozpraskané až do krve a žádný jiný krém mi tak rychle nepomohl zjemnit dlaně a zhydratovat pokožku jako tento balzám. Mazala jsem ho ráno a večer na dlaně, T-zónu a na velmi suchou pokožku pod prsy a na všech těchto místech se mi pokožka začala krásně hojit a už teď ji mám jemnější, vláčnější, hydratovanější. Na CBD STAR balzám nedám už hlavně v zimě dopustit a i když je dražší cena, ráda si ho koupím. Oceňuji u něj i praktickou zlatou špachtličku, má moc hezký design a je to český výrobek. Opravdu je skvělý a vřele všem kdo mají kožní problémy doporučuji!

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• Hydratuje
  • Nelepí
  • Pleť po něm nesvědí
  • Vůně konopí
  • Tužší konzistence

Balzám má tužší konzistenci, ale roztírá se dobře. Ze začátku je na pleti cítit konopná vůně, která ale po chvíli vymizí. Pokožka po něm není napjatá, ale příjemně vláčná, hydratovaná. Po delším používání mi vymizela přesušená místa na obličeji. Balení je malé.

Ověřený zákazník Testuj.to Kačka

• Textura, vůně
  • Luxusní balení
  • Efekt
  • Jde trošku hůře nabírat, tužší konzistence

Balzám je výživný, má skvělé přírodní složení a nemalé množství canabidiolu. Sice se trošku hůře nabírá z nádobky (asi bych na něj použila špachtličku, ale i prsty to jde), přesto se krásně po pokožce rozetře a nemastí. Já ho natírala na zvlhčenou pokožku a roztíral se ještě snadněji. Suchá místa pomohl při každodenním užívání změkčit, zjemnit a "zahojit". Voní jemně, levandulově. Pozitivně hodnotím i krásné a luxusní balení.

Ověřený zákazník Testuj.to Helena

• Lžička na hygienickou aplikaci
  • Účinky
  • Malé balení

Moc se mi líbí hygienické balení, kdy balzám nabírám přiloženou lžičkou. Balzám je tužší, ale po krátkém rozehřátí v ruce získá příjemnou strukturu, která s s snadno roztírá. Používám denně na suché ruce a v mrazech používám na pleť jako ochranu před zimou.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• Konzistence
  • Balení
  • Špachtle
  • Přírodní složení
  • Účinky a hydratace

Balzám má příjemnou hutnějším konzistenci. Krásné se vstřebává a vyživuje pokožku bez pocitu mastnoty. Používám ho hlavně na lokty, kolena a nehtovou kůžičku. Velmi oceňuji přírodní sloužení. Při pravidelném používání vidím zlepšení stavu kůže. Rozhodně doporučuji!

Ověřený zákazník Testuj.to Eva

• Složení, účinky, obal

Velmi luxusní balení se lžičkou jen podtrhuje samotný balzám, který po několika málo dnech pleť úžasně zhydratoval. Používala jsem ráno i večer a pleť je velmi hebká a vyživená. Vůně je výraznější, ale rychle se po nanesení rozplyne do jemných tónů. Balzám samotný se po nanesení krásně vpije do pleti a zabalí ji do hedvábného pocitu. Ráno je pleť svěží a vypnutá.

Ověřený zákazník Testuj.to Monika

• Rychlé zlepšení stavu pokošky
  • praktické balení s lžičkou na snadnější nabírání
  • luxusní balení

S balzámem jsem velmi spokojená, má pevnější konzistenci, teplem se krásně rozpouští a dá se snadno rozmazat na postižená místa. Pomáhá uvolňovat napjatou pokožku, hojí popraskanou kůži rukou, zvládá zmírnit ekzém a sním nepříjemný pocit. Funguje i na roztržené koutky úst, za což jsem velmi vděčná. Celkově si poradí s kdejakým kožním problémem. Jako bonus je krásné balení se zlatou lžičkou na snadné nabírání, určitě budu kupovat další

Zobrazuji 61 - 80 ze 500 recenzí 1...2 3 [ 4 ] 5 6...25