Avène XeraCalm A.D. Relipidační balzám 400 ml

TOP 2 v kategorii Tělové balzámy

Avène XeraCalm A.D. Relipidační balzám 400 ml

Garantovaný nákup z Lékárna Oáza

Skladem • Více variant69 Kč98 % • 88 152 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč100 % • 4 282 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč9 729 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta119 Kč100 % • 8 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta74 Kč100 % • 816 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 272 544 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta52 Kč97 % • 13 759 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 622 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta85 Kč70 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 2 185 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč93 % • 409 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta60 Kč95 % • 131 recenzíDalší informace
Do týdne • Více variant69 Kč95 % • 57 104 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 108 060 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 312 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 106 051 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 10 936 recenzíDalší informace

dámské
Tester

• Po aplikaci krému pokožka není na 2 den sucha
  • , zakoupeno v Vitalpoint Rodinná lékárna

• Dcera má silný atopický ekzém a tento krém je na něj vynikající i proti svědění
  • , zakoupeno v Alza.cz

400 ml
Určení
dámské
Tester

Relipidační balzám pečuje o suchou a atopickou pokožku kojenců, dětí a dospělých. Účinně zmírňuje napětí, zarudnutí a svědění pokožky. Balzám má jemné složení, neobsahuje parabeny, konzervanty ani barviva. Díky obsaženým účinným látkám dodává pokožce výživu, posiluje její bariérovou funkci a díky tomu pokožka lépe odolává nepříznivým vnějším vlivům.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Po aplikaci krému pokožka není na 2 den sucha

• , zakoupeno v Alza.cz

• Jediný krém který mi pomůže s mojí atopickou pokožkou
    • vyšší cena
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Magistra.cz

• Krásně hydratuje pokožku, dobře se roztírá a vstřebává. Jediný krém, který nám pomáhá při atopickém ekzému.
  • , zakoupeno v Lékárna Bella

• Jsem celý život atopik, tento balzám je výborný pro moji suchou pokožku celého těla, částečně zklidní podráždění, zatím nejlepší, co jsem vyzkoušela.

Velmi dobrý balzám pro suchou a podrážděnou atopickou pokožku.

• , zakoupeno v Vitalpoint Rodinná lékárna

Přípravek už používám několik let a jsem s ním spokojená

• , zakoupeno v dermocentrum.com

• Krásně se roztírá, dobře promašťuje, nezanechává mastný film, skvělý na atopický ekzém
  • , zakoupeno v Lékárna.cz

jsem atopička a jsem hrozně ráda, že jsem narazila na tuto značku. dlouho jsem se trápila a používala různé jiné drahé značky a samozřejmě kortikoidy, ale ze všech krémů mi tento pomáhá, mám i mycí olej a dohromady je to super. teď bohužel asi má 3letá dcerka bude po mě a začala se škrábat a tak při sprchování na ni taky používám mycí ojel a po třech dnech se dcerka přestala škrábat a i ji mažu krémem.

• , zakoupeno v Lekarna Na Pekarske

• jediné, co mi nevadí a naopak pomáhá s atopickým ekzémem na obličeji a krku
    • rychle zklidní podrážděnou pokožku, zvlášť pokud je podrážděná proto, že je suchá

velmi šetrné a klidnící na atopickou pokožku obličeje a krku

• , zakoupeno v Vitalpoint Rodinná lékárna

• Velké balení a balzám v pumpičce je výhodou. Nedráždí, nevoní, roztírá se dobře, středně hustý, vsakuje rychle, kůže nelepí.