Saloos Bio Karité Rakytníkový bio balzám 19 ml

Jedinečné spojení bio bambuckého másla a vzácného oleje z rakytníku řešetlákového   Svými léčivými účinky poskytuje kůži spolehlivou ochranu před volnými radikály.   Omezuje...
Garantovaný nákup z bylinky-medy.cz

Objem
19 ml
10 g

• , zakoupeno v Cesta přírody

Super na pleť s akné - na rychloregeneraci.

• , zakoupeno v POPRON.cz

Tento balzám denně používá celá rodina a jsme velmi spokojeni.
    Doporučuji ostatním.

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

Výborně hojí ekzematickou pokožku.

Objem
19 ml
10 g

Svými léčivými účinky poskytuje kůži spolehlivou ochranu před volnými radikály.

Omezuje tvorbu vrásek.

Velmi účinný na kožní onemocnění, akné, ekzémy a lupénku.

Má vysoce regenerační účinky po ozařování, popáleninách a drobných poraněních.

Bez parfemace, vhodný i pro malé děti.

Balení 19 ml

Čistý přírodní produkt v biokvalitě.

Složení:

Bio bambucké máslo

Rostlinné oleje lisované za studena: bio sezamový, bio slunečnicový, bio jojobový

Extrakt rakytníku řešetlákového, kandelina, včelí vosk

Saloos je značka kvalitní české BIO kosmetiky, používá nejvalitnější za studena lisované rostlinné oleje a čisté aktivní přírodní silice.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Cesta přírody

Super na pleť s akné - na rychloregeneraci.

• nekonečné balení
    • zvláčnění
    • léčí některé kožní problémy
    • nijak nevoní, ale to je spíše lépe

Vynikající balzám snad na vše. Já používám v zimě místo nočního krému. Hojí akné, ekzémy, pomáhá s vysšenou kůží. Balení vydrží hodně dlouho, protože stačí malinko.

• , zakoupeno v POPRON.cz

Tento balzám denně používá celá rodina a jsme velmi spokojeni.
    Doporučuji ostatním.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

Výborně hojí ekzematickou pokožku.

• , zakoupeno v Fyto-kosmetika.cz

• Příjemná vůně, výborná hydratace pokožky

Produkt jsem si vybrala na základě doporučení mé známé, která s ním byla spokojena.

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

Koupila jsem jako dárek, proto nemohu hodnotit.

• , zakoupeno v Krasa.cz

• velmi příjemný
    • dobře se roztírá
    • nevím

kvalitní výrobek za dobrou cenu

• , zakoupeno v Alpík

• Jemnější složení než samotné bambucké máslo, lépe se roztírá.
    • Vynikající na kožní problémy, suché ekzémy způsobené např. pracími či úklidovými prostředky, či častým namáčením rukou.
    • Mírně barví.
    • Déle se vstřebává.

Rakytníkový balzám s bambuckým máslem je vynikající na kožní problémy. Podporuje hojení a vrací pokožce pružnost a odolnost. Nevýhodou je mírné žluté zabarvení po aplikaci na kůži. Jste-li opálení, toto zabarvení není ani vidět, pokud však máte světlou pleť, pak dejte pozor :) Vstřebává se o něco déle, než samotné babmbucké máslo, ale oproti tomu se lépe roztírá (balzám není tak tuhý).
    Doporučuji používat krátce po umytí rukou či po koupeli, balzám se vstřebává lépe.

• doporučiji pro ty, kteří mají dehydratovanou pleť
    • Spíš pro typ suché pleti, jelikož mám mastnou pleť, tak myslím, že mastný krém pro to není zrovna vhodný.
    • Když se tím na večer natřete, tak ráno máte furt mastnou pleť, jako kdyby jste se tím natřeli zrovna před chvíli.

Když jsem si ho koupila, tak jsem myslela, že to bude něco jako krém, já vím, že je tam napsaný balzám, ale nemyslela jsem, že to bude stejný složení, jak třeba balzám na rty. Já mám zrovna ten typ akné, že se mi to začne dělat zevnitř a pak mám hlavně na čele takový bouličky, které někdy bolí. Takže tu mastnou pleť potřebuji spíš vysušit. Takže teď zkouším kosmetiku La roche a musím říct, že mi docela pomáhá, rozhodně víc než Bioderma, která mě AKN docela zklamala.

• pleť nedráždí
    • krásně zvláčňuje a hydratuje pokožku¨
    • efekt už za pár dní
    • akné mi takřka zmizelo
    • velké množství¨
    • nízká cena

Konečně přípravek, který má pleť opravdu snese. Podle popisu produktu by ho ostatně měly snést snad všechny druhy pleti. Ta moje je po něm krásně hebká a jemná. Dokonce se mi po aplikaci stáhou i póry, což se mi snad s jiným žádným přípravkem doposud nestalo. Když vezmu v potaz ještě fakt, že se mi akné rapidně zlepšilo, a to za opravdu krátkou dobu, nemůžu udělat jinak, než tento produkt všem doporučit.