Pregnant Belly Salve Těhotenský balzám na břicho 120 ml

Objem
120 ml

• , zakoupeno v Mamadiva

• rychle se vstřebává, nemá silnou vůni, spíše jemnou.Je i kvalitní a pomáhá mi na bříško i na strie.....

Tento produkt jsem si vybrala na popud mé kamarádky, která mi ho doporučila na rostoucí bříško a musím konstatovat, že je to výborná přírodní věc. Ráda ho doporučuji pro vůni, rychlou vstřebatelnost a kvalitní složení.

Objem
120 ml

Balzám působí jako účinná prevence tvorby těhotenských strií a svědění kůže. Na rozdíl od Motherlove Těhotenského oleje na břicho obsahuje ještě bambucké máslo, které hojí strije a udržuje kůži vláčnou a pružnou. Snadno se vstřebává, jemně voní po heřmánku a levanduli. Několikrát denně vmasírujte do kůže v oblasti břicha a prsou, případně stehen i hýždí. Obzvlášť vhodný pro každodenní péči o namáhanou pokožku. Vyrobeno ze surovin nejvyšší kvality, bez konzervantů a umělé parfemace. Složení: olej z meruňkových pecek, včelí vosk*, bambucké máslo*, ibišek lékařský (kořen)*, šípek*, levandule*, heřmánek*, měsíček*, olej z levandulových květů*  *Certifikované BIO suroviny

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Mamadiva