Neutrogena Ultra Nourishing Intensive Balm výživný intenzivní balzám 200 ml

0 g
Určení
dámské
Tester

Balzám norské receptury intenzivně vyživuje pokožku a tím přináší okamžitou úlevu vaší pokožce.

škoda , je problém jej sehnat

• Příjemný hydratační krém, skvělá cena

• kvalitní produkt,
  • , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

Používám na obličej více jako rok, pleť je krásně hydratovaná, velká spokojenost

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

Velice příjemný na obličej i tělo

• , zakoupeno v Parfemy-Premier.cz

příjemné na mou pleť, bezva cena, značka Neutrogena mi vyhovuje

• Krásně tiší unavenou pokožku, zvlhčí i promastí. Dokonce i po slunném dni stačí trocha krému a kůže je svěží. Moc doporučuji.

Viz výše, doporučuji všem.

• , zakoupeno v Notino

• rychle se vstřebává, doporučuji

• Krém obsahuje složku Paraffinum Liquidum z ropy, která má škodlivé účinky na zdraví.
    • Také Propylparaben a Methylparaben, ty mohou způsobit dokonce vyrážku nebo kopřivku.

Nákup krému nedoporučuji /výše uvedeno/.
    Doporučuji pozorně přečíst složení krému pro lepší orientaci.

• , zakoupeno v EVA.cz

• S krémem mám velmi dobrou zkušenost.
    • I pokud se zapomenu natřít je kůže na nohou v okolí lýtek v pořádku. Krém zmírnil svědění . Po natřítí obou lýtek krému v krabičce téměř neubyde. Má tedy velmi dobrou využitelnost.
    • Je ale nutno nanášet v co nejtenší vrstvě! To platí všeobecně pro krémy,gely,atd.Kůže musí po vstřebání prostředku dýchat! Vybral jsem si krém v tmavě modré krabičce, který je zřejmě silnější. Na toto upozoprnil neznámý recenzista na Heuréce, za což mu tímto za nás ostatní spotřebytele děkuji! S výrobkem jsem velmi spokojen. Mastě od doktorky za které jsem doplácel přes tisícovku mi nepomohly. Tento krém ano a stál mne i s dopravou 220 kč.
    • Cena dle mne odpovídá kvalitě a není vůbec vysoká.Až mi "dojde", tak si jej zase koupím .
    • Nic proti

Tato kolonka "Shrnutí"! je dle mne naprosto zbytečná .Čím více bude takovýchto kolonek tím více lidí se na vyplňování vybodnou!
    Dvě kolonky Pro a Proti jsou dle mne naprosto vypovídající a tedy dostatečné! (Toto je ale spíše pro managment Heureky.)