Doliva Olivový balzám tělový 250 ml

Objem
250 ml
300 g
Tester

Kvalitní tělový balzám s extra panenským olivovým olejem, který dodává suché a citlivé pokožce potřebnou vlhkost.

Cenný olivový olej, vitamin E a bambucké máslo (Shea Butter) chrání pokožku před vysoušením a podporuje její regeneraci. Už při nanášení balzámu ucítíte, jak se kůži rychle vrací její přirozená vlhkost. Balzám se rychle vstřebává a nezanechává mastný povlak. Pokožka je na dotek jemná, hebká a vláčná.

Dermatologicky testováno.

Jak používat:

Ke každodenní péči o suchou a citlivou pokožku.

V naší nabídce naleznete i další produkty značky Doliva.

• , zakoupeno v MujLekarnik.cz

• Jemný tělový balzám Doliva se velmi dobře vstřebává do pokožky

tento balzám používám už delší dobu

Používám produk již několik let a jsem s ním velmi spokojena

• , zakoupeno v Doliva-kosmetika.cz

Špičkový krém pro extrémně suchou pokožku a výborné výsledky v použití krému u člověka s cukrovkou.

• vše pro

Spokojenost

• , zakoupeno v Doliva-kosmetika.cz

• Tento tělový balzám je ve větším balení, což mi vyhovuje.
    • Nezanechává mastný film na pokožce.
    • Dobře a rychle se vstřebává.
    • Pokožka je po něm vláčná a dobře vyživená.

Produkt jsem poprvé vyzkoušela před rokem a půl a od té doby jej používám pravidelně.
    Mám totiž problémy s opakovaným dlouhodobým používáním téže kosmetiky a musím proto značky pravidelně střídat.
    Tento balzám ale jako jediný používám stále a problémy s ním nemám, což mě příjemně překvapilo.
    Pokožku mívám po koupeli často suchou a svědí mě. Když však používám tento balzám alespoň obden, mám příjemný pocit a svědění mizí. Konečně někdo vymyslel také něco pro mě.
    Cenu tohoto produktu považuji vzhledem k jeho množství a kvalitě za naprosto přiměřenou.
    Dlouho jsem marně hledala na trhu podobný výrobek. Většina reklam na podobné výrobky uvádí, že jsou vhodné i pro alergiky, ale podle svých zkušeností vím, že to není pravda.
    Tento balzám ale nelže a doufám, že jej výrobce nepřestane vyrábět.